Wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć!

Logo Forum Nowoczesnych Technologii Malowania

Forum NTM Ecoline

Forum NTM to nie tylko światowi producenci materiałów i urządzeń do lakierowania proszkowego ale przede wszystkim spotkanie wiodących i technologicznie zaawansowanych firm.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Inżynierii Materiałów Polimerowych i Barwników kolejny raz objęła patronatem naukowym Forum Nowoczesnych Technologii Malowania organizowanym prze firmę Ecoline.

Sieć badawcza Łukasiewicza to jedyny w Polsce instytut, o tak interdyscyplinarnym zakresie działalności, oferujący skuteczne rozwiązania w dziedzinie inżynierii materiałów polimerowych, elastomerów, gumy, farb, lakierów, projektowania i budowy maszyn oraz urządzeń do przetwórstwa tworzyw polimerowych w nowoczesnych formach współpracy z przemysłem. Instytut od lat ściśle współpracuje z przemysłem i biznesem, świadcząc najwyższej jakości usługi, zarówno dla dużych, średnich jak i małych przedsiębiorstw.

Nasze wspólne cele i wartości, jak dbałość o jakość, nieustanny rozwój, profesjonalizm, innowacyjność i kreatywność, pozwalają zaproponować naszym Klientom rozwiązania, które optymalizują i modernizują ich procesy produkcji. Proponowane przez nas technologie podnoszą wydajność i całościowo wpływają na jakość realizowanych procesów, dzięki którym nasi Klienci stają się liderami w swojej branży.

Przeznaczona głównie dla sektora lakierniczego, branżowa platforma o tematyce przemysłowej obróbki powierzchniowej portal „Lakiernictwo.net” oraz dwumiesięcznik „Lakiernictwo Przemysłowe” od samego początku obejmują patronat medialny tej wyjątkowej konferencji.

Każdy numer gazety to bogaty zbiór reportaży, dotyczących m.in. galwanotechniki, antykorozji czy impregnacji. Poza tym czytelnicy odnajdą tu artykuły na temat różnych technik malowania: proszkowego, ciekłego i nie tylko. Dzięki lekturze można dowiedzieć się także jak przygotowywać powierzchnie do malowania, jak produkowane są lakiery oraz farby oraz jakie aplikacje i urządzenia lakiernicze są obecnie stosowane.

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2