fbpx
UE UE

PRACA

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół

KONSTRUKTOR AUTODESK INVENTOR

Eco-Line to wiodąca i rozwijająca się firma w zakresie produkcji urządzeń lakierniczych w Polsce. Zajmujemy się nie tylko projektowaniem i budową zaawansowanych linii lakierniczych, ale przede wszystkim oferujemy swoje autorskie rozwiązania i zaawansowaną technologię.
Obecnie ze względu na dynamiczny rozwój firmy otwieramy kolejne biuro konstrukcyjne w Rzeszowie.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Konstruktor/ Autodesk Inventor

Zakres obowiązków:

  • Praca w środowisku Autodesk Inventor
  • Kreatywne projektowanie urządzeń i konstrukcji. Głównie zespoły wchodzące w skład linii do malowania proszkowego w oparciu o standardy wewnętrzne oraz wymagania klienta
  • Ustalanie i optymalizacja procesów technologicznych
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów.
  • Rozwój, szukanie nowych technologii oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych istniejących rozwiązań
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej (rysunki wykonawcze, złożeniowe, plany montażowe, BOMy, kompletacje części zakupowych)
  • Zapewnienie zgodności projektów z obowiązującymi normami i standardami branżowymi
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zapewnienia poprawności i wykonalności projektów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane na kierunku: mechanika i budowa maszyn)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora
  • Dobra znajomość programów CAD 3D (Inventor) oraz znajomość programów 2D
  • Weryfikacja projektów pod kątem funkcjonalności i technologiczności konstrukcji
  • Znajomość rysunku technicznego: umiejętność czytania, tworzenia oraz interpretacji dokumentacji technicznej. Znajomość zasad tolerowania i wymiarowania.
  • Dbałość o wysoką jakość dokumentacji produkcyjnej oraz planów montażowych
  • Znajomość technologii spawania oraz obróbki mechanicznej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Kreatywność, dbałość o szczegóły, innowacyjność, umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność komunikacji oraz współpracy w zespole nad złożonymi projektami

Mile widziane:

  • Bardzo dobra znajomość programu Autodesk Inventor
  • Znajomość programu PDM Autodesk Vault
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych statycznych

Oferujemy:

  • Pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, która otwiera się na rynki zagraniczne
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności, kompetencji oraz doświadczenia
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy między godziną 6 a 10)
  • Praca nad nowymi i interesującymi rozwiązaniami technologicznymi
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji

* Miejsce pracy: Rzeszów (rekrutacja odbędzie się w głównej siedzibie firmy w Krośnie).

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2

TECHNIK SERWISU

Opis stanowiska

– wykonywanie regularnych przeglądów serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych w zakładach produkcyjnych Klientów
– zapewnienie wysokiego poziom jakości usług serwisu
– wsparcie techniczne dla obecnych oraz nowych klientów

Wymagania

– gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie Polski
– wykształcenie średnie lub wyższe – techniczne (mile widziane kierunki: automatyka, robotyka, budowa maszyn)
– doświadczenie w zakresie serwisowania i napraw maszyn i urządzeń (mile widziane).
– umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
– samodyscyplina, samodzielność w działaniu, analityczne myślenie, komunikatywność
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
– pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
– możliwość wykorzystania najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku
– bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– atrakcyjne warunki zakwaterowania podczas wyjazdów służbowych
– zapewniamy pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
– możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w organizowanych przez firmę szkoleniach

Nikogo nie rzucamy na głęboką wodę, ale szkolimy i pomagamy w zdobyciu doświadczenia, wiedzy, tak by każdy mógł pracować w oparciu o dużą samodzielność. Gwarantujemy dobrą atmosferę, współpracę i wsparcie całego teamu.

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 3

OPERATOR MASZYN CNC

Miejsce pracy: Krosno

Opis stanowiska:

  1. Obsługa maszyn do obróbki blach (wykrawarka laserowa, prasa krawędziowa);
  2. Obsługa maszyn do obróbki rur (giętarka elektryczna do rur);
  3. Kontrola procesu produkcyjnego.

Wymagania:

  1. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  2. Wykształcenie techniczne;
  3. Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  4. Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
  5. Motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  6. Dyscyplina pracy, orientacja na jakość i terminowość;
  7. Dyspozycyjność (praca głównie w systemie jednozmianowym, w wyjątkowych sytuacjach praca w systemie dwuzmianowym);
  8. Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (UDT), suwnicę.

Oferujemy:

  1. Pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
  2. Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia;
  3. Pracę w oparciu o nowoczesne technologie;
  4. Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji;
  5. Przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@ecoline.com.pl

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 4
Fundusze Unijne
Kontrast Czcionka