UE UE

PRACA

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół

TECHNIK SERWISANT

Opis stanowiska

– serwisowanie linii lakierniczych
– obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna
– współpraca z innymi wykonawcami
– wykonywanie instalacji elektrycznych

Wymagania

– wykształcenie średnie techniczne – technik elektryk
– mile widziane wykształcenie wyższe – robotyka
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– uprawnienia SEP do 1 kW
– motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
– zaradność i umiejętność rozwiązywania problemów
– dyspozycyjność (praca na wyjazdach służbowych)
– prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

– uprawnienia na podesty ruchome
– uprawnienia na wózki widłowe
– umiejętność regulacji palników gazowych i olejowych
– znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
– atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
– pracę w oparciu o nowoczesne technologie
– możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji
– atrakcyjne warunki zakwaterowania i wyżywienia podczas wyjazdów służbowych
– pracę w profesjonalnym zespole

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2

PROJEKTANT CAD

Opis stanowiska:

  1. praca w środowisku CAD
  2. projektowanie technologii procesu
  3. rysowanie schematów instalacji

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe techniczne
  2. dobra znajomość środowiska AutoCad
  3. znajomość pakietu MS Office
  4. doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta min. 2 lata
  5. doświadczenie w środowisku CAD min. 3 lata
  6. doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
  7. komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność

Oferujemy:

  1. pracę w dużej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  2. atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  3. pracę w oparciu o nowoczesne technologie
  4. możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji
  5. pracę w profesjonalnym zespole
Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 3

LAKIERNIK PROSZKOWY

– przygotowanie elementów do malowania proszkowego
– nanoszenie powłok metodą elektrostatyczną
– obsługa urządzeń lakierniczych oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego
– weryfikacja jakościowa oraz ilościowa pomalowanych elementów
– kontrola procesu zgodnie ze standardami Firmy
– utrzymanie porządku na lakierni
– przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji wewnętrznych

Wymagania

– doświadczenie w lakierowaniu proszkowym
– dyscyplina pracy, orientacja na jakość i terminowość
– umiejętność pracy w zespole
– zaangażowanie oraz dokładność

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie
– atrakcyjne wynagrodzenie

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 4
Fundusze Unijne
Kontrast Czcionka