Ecoline – wystawcą na międzynarodowej arenie podczas targów Panit Expo 2024

Za nami wiodące na świecie Międzynarodowe Targi Przemysłowych Technologii Lakierniczych w Karlsruhe

Targi Paint Expo to unikalne miejsce i połączenie wiodących firm z branży technologii lakiernictwa przemysłowego niemal z całego świata. Obejmują one pełną międzynarodową gamę produktów i usług w całym łańcuchu dostaw, od obróbki wstępnej, farb i technologii instalacji, aplikacji po kontrolę końcową i pakowanie.  Targi również pokazują jasny obraz tego wszystkiego, co dzieje się w przemyśle lakierniczym. Reprezentowane są tutaj wszystkie znane marki z różnych obszarów przemysłu lakiernictwa i powłok lakierniczych.

Wysoka frekwencja, świetna atmosfera i międzynarodowy charakter

Na wiodących na świecie targach technologii powłok przemysłowych w niemieckim mieście Karlsruhe, wzięło udział 431 wystawców z 25 krajów, prezentujących różne rozwiązania dla branży lakierniczej. W wydarzeniu wzięło udział 10 400 odwiedzających. Liczba reprezentowanych przez nich krajów wzrosła z 57 do 76, czyniąc tegoroczne Paint Expo bardziej międzynarodowym niż kiedykolwiek wcześniej. Międzynarodowi wystawcy stanowili 45 procent wszystkich uczestników, a więcej niż jeden na trzech odwiedzających pochodził z zagranicy.

Jak Ecoline został przyjęty w nowym środowisku wystawienniczym?

Tegoroczna, dziewiąta edycja Paint Expo, podczas której wzięliśmy udział jako wystawca,  w dniach od 9 do 12 kwietnia 2024, okazała się ogromnym sukcesem dla firmy. Bardzo wysoka frekwencja odwiedzających, gorąca atmosfera oraz wiele zaawansowanych rozmów  potwierdziło pozycję, którą wypracowaliśmy już na krajowym rynku, jako producent wysoko zaawansowanych lakierni proszkowych.  Nasze rozwiązania i technologie zostały przyjęte z dużym entuzjazmem. Byliśmy w stanie wymienić się doświadczeniami z wieloma odwiedzającymi.

Obok dużej liczby odwiedzających, byliśmy również pozytywnie zaskoczeni ich poziomem wiedzy, jak i faktem, iż najczęściej były to osoby z grupy przedstawicieli podejmujących kluczowe decyzje w swoich przedsiębiorstwach. Zwiedzający mieli bardzo skonkretyzowane potrzeby, co w znaczący sposób podniosło jakość prowadzonych rozmów. Odwiedzający pochodzili z bardzo różnych sektorów gospodarki i z wielu państw świata.

 

 

Przyszły kierunek rozwoju branży lakierniczej

Tragi pokazały nam również w jakim kierunku podąża branża lakiernicza i pozwoliły się nam upewnić, że zmierzamy we właściwym kierunku. Inwestycje w zrównoważone technologie, innowacyjne i automatyczne rozwiązania wyraźnie nabierają tempa.

Ecoline tworzy linie lakiernicze skrojone dokładnie pod te potrzeby i dostarcza rozwiązania, które pozwalają na koordynowanie i dostosowywanie produkcji, czyniąc ją szybszą, bardziej elastyczną, rentowną i jeszcze bardziej ekologiczną. Liderami pozostaną te przedsiębiorstwa, które potrafią przewidywać te zmiany, których badania skupione są na poszukiwaniu coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań i dostosowywaniu ich do oczekiwań klientów, a nawet ich wyprzedzaniu. Poleganie na profesjonalnych partnerach, którzy umieją słuchać i wdrażają personalizowane propozycje, tworząc rozwiązania mające na celu osiągnięcie priorytetów i zachowanie przewagi konkurencyjnej – to atuty, które gwarantujemy.

 

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2