Nowe technologie, niestandardowe wykorzystania – FORUM NTM w scenerii bieszczadzkich lasów

Druga edycja Forum Nowoczesnych Technologii Malowania odbyła się w malowniczej scenerii Podkarpacia, w hotelu Arłamów usytuowanym na samym szczycie góry otoczonej z każdej stron bieszczadzkimi lasami. Tematem przewodnim tegorocznej konferencji były: chemia, farby oraz urządzenia

Fluorescencyjne farby proszkowe, nowe technologie przygotowania powierzchni oraz proszkowe zabezpieczenia antygraffiti – to tylko niektóre z zagadnień, o których posłuchać mogli uczestnicy tegorocznego Forum Nowoczesnych Technologii Malowania. Organizator wygłosił dwie prezentacje – o fluorescencyjnych farbach proszkowych oraz swojej nowej kabinie lakierniczej. Jak podkreślali słuchacze, tematyka była odpowiednio dobrana i zapewniała przegląd procesów mających wpływ na poprawę jakości i wydajności lakierowania proszkowego.

Wiedza i kontakty biznesowe

Po części oficjalnej forum goście mieli szansę na nawiązanie kontaktów, indywidualne rozmowy biznesowe oraz wymianę informacji w Strefie Spotkań. O dobrych humor uczestników organizatorzy zadbali również, proponując wieczorny program – pokaz magii w wykonaniu Iżulionisty Pan Li oraz imprezę z DJ-em.

Forum NTM po raz kolejny okazało się doskonałą platformą zarówno do zaprezentowania nowych technologii związanych z malowaniem proszkowym, jak i wymiany wiedzy oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Wydarzenie organizowane przez Ecoline zyskuje na znaczeniu i staje się jedną z ważniejszych imprez branży lakierniczej.

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2