Zamówienia

Styczeń 12, 2018

Nasi Partnerzy

Uznany włoski producent systemów do lakierowania. W swoim portfolio posiada ponad 2000 zakładów powlekania w Europie, Ameryce, Afryce i Azji.

Wiodący na rynku europejskim włoski producent powłok proszkowych dla celów przemysłowych. Rocznie produkuje około 12 000 ton farb proszkowych do zastosowań przemysłowych, które dostarczane są do klientów na całym świecie.

Rembrandtin należy do europejskiej grupy Helios. Dzięki światowej produkcji, dystrybucji i działaniom sprzedażowym dociera do klientów na całym świecie. Niezawodność, rozwój i nauka to najważniejsze wartości, które napędzają działalność firmy i pomagają jej tworzyć nowe produkty i usługi, które spełniają potrzeby klientów na całym świecie.

Helios Group to producent szerokiej gamy produktów i rozwiązań we wszystkich segmentach powłok oraz właściciel wielu renomowanych marek.

Szwajcarski koncern, produkującym zaawansowane technologicznie urządzenia do malowani proszkowego. To renomowana firma, produkująca profesjonalny sprzęt lakierniczy, która w swojej ofercie posiada pistolety proszkowe, systemy manualne oraz automatyczne.

To dostawca wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi. Marka WAGNER obecna jest poprzez sieć krajowych przedstawicielstw i firm współpracujących w ponad 50 krajach świata.