Zamówienia

Luty 12, 2018

Dbamy o Środowisko

Rozwój biznesu przyjaznego dla środowiska jest dla nas priorytetem.

W naszej pracy szczególną uwagę kładziemy na aspekt ochrony środowiska. Dlatego w pełni świadomi potrzeby dbałości o środowisko naturalne, inwestujemy w nowe technologie i rozwiązania, poprawiające walory proekologiczne naszych produktów.

Oferowane przez nas produkty są nie tylko bezpieczne, ale również zgodne ze wszelkimi normami i wymaganiami europejskimi.

Bazując na ponad 20-letnim doświadczeniu w produkcji farb proszkowych Naszego Partnera – włoskiej firmy EcoPolifix, oferujemy naszym Klientom wyłącznie farby w pełni bezpieczne nie tylko dla  użytkownika ale również środowiska naturalnego. Farby proszkowe EcoPolifix tworzone są wyłącznie w oparciu o najwyższe standardy ochrony środowiska naturalnego, oraz specjalnie skomponowane receptury. Surowce używane do produkcji farb proszkowych nie zawierają metali ciężkich.

Tworząc nowoczesne linie do malowania proszkowego, nasi specjaliści nie tylko zwracają szczególną uwagę na ich ergonomię i funkcjonalność. Istotnym elementem jest dla nas również ich energooszczędność.

Dzięki temu nasza oferta jest zawsze kompletna oraz spełnia najwyższe standardy ochrony środowiska.