TYTANOWE SKRZYDŁA za 20-letnią działalność na rzecz ROZWOJU BRANŻY LAKIERNICZEJ W POLSCE

Jesteśmy uznanym doradcą w obszarze malowania proszkowego. Dążymy jednak do tego, by Ecoline był nie tylko firmą pierwszego wyboru w zakresie unowocześniania, bądź wdrażania nowych linii, ale także by był wartościowym partnerem na każdym etapie produkcyjnym w firmach naszych klientów. Mamy świadomość, że optymalizacja nie kończy się wraz z otwarciem nowej lakierni, ale wówczas dopiero się zaczyna.

Miło nam poinformować, że podczas targów przemysłowych, które miały miejsce w dniach 13-15 listopada otrzymaliśmy TYTANOWE SKRZYDŁA za 20-letnią działalność na rzecz ROZWOJU BRANŻY LAKIERNICZEJ W POLSCE. Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane są od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy tak licznie odwiedzili stoisko naszej firmy. Wierzymy, że nasi przedstawiciele zainteresowali Państwa nowymi rozwiązaniami dla Waszych firm a także odpowiedzieli na wszystkie nurtujące pytania. Mamy nadzieję, że przeprowadzone rozmowy przerodzą się w projekty zakończone sukcesem.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2