Laureat konkursu – PODKARPACKA NAGRODA GOSPODARCZA 2019

28 listopada w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Jesteśmy doskonałym świadectwem mądrego, rzetelnego zarządzania, które zaowocowało stworzeniem firmy z szeroką perspektywą rozwoju, jasną strategią oraz przyjaznym środowiskiem współpracy dla partnerów biznesowych za co otrzymujemy Podkarpacką Nagrodę Gospodarczą 2019.

Dołączenie do elitarnego grona najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się firm Województwa Podkarpackiego jednoznacznie pokazuje, że jesteśmy biznesowym wzorem, godnym do naśladowania a osiągane wyniki ekonomiczne, szczególna dbałość o pracowników, kontrahentów i środowisko naturalne, są potwierdzeniem realizacji mądrych strategii i odwagi w urzeczywistnianiu ambitnych biznesowych wizji.

Laureaci XVIII edycji Konkursu są dowodem na to, iż Podkarpacie posiada doskonały potencjał gospodarczy w postaci Przedsiębiorstw, którzy są świadomi potrzeb klientów i w pełni zaangażowani w rozwój gospodarki naszego regionu.

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2