Diamenty Forbesa 2021

Ecoline wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2021

 

Co to są Diamenty Forbesa? Jak piszą pomysłodawcy rankingu, „to najważniejsze na polskim rynku zestawienie firm, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach. Co roku prezentowane są firmy, które dynamicznie się rozwijają, jednocześnie zachowując wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych. Ranking zbudowany jest w oparciu o twarde dane stosując tak zwaną metodę szwajcarską, biorącą pod uwagę zarówno wartość majątku firmy, jak i zyski z ostatnich lat. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

I rzeczywiście, na liście Diamentów nie brak firm dysponujących solidną technologią takich jak Ecoline.

„Tytuł jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce, tym samym potwierdzeniem naszej stabilności finansowej, wiarygodności dla naszych klientów i jakości marki” – informują przedstawiciele firmy Ecoline.

Jak pisze magazyn „Forbes”, zwycięzcy, czyli jeźdźcy nowych trendów, to najszybciej rozwijające się firmy w Polsce. Diamenty Forbesa to doskonały wskaźnik umożliwiający śledzenie trendów kształtujących polską gospodarkę.

Ecoline zajmuje się m.in. projektowaniem i budową zaawansowanych technologicznie linii lakierniczych do malowania proszkowego oraz sprzedażą farb proszkowych. Firma ma siedzibę w Krośnie na Podkarpaciu.

Diamenty Forbesa

Zjedź w dół Zjedź w dół Zjedź w dół 2